Home Makijaż Cały Makijaż Rozświetlaczami - Wyzwanie + Test Rozświetlaczy Kaleidos🙆‍♀️ Ale Beka😂

Cały Makijaż Rozświetlaczami – Wyzwanie + Test Rozświetlaczy Kaleidos🙆‍♀️ Ale Beka😂

Cały makijaż TYLKO rozświetlaczami! To wyzwanie na które chcę Was dziś zaprosić ale żeby nie było bezproduktywnie to przetestujemy też całą kolekcję rozświetlaczy Kaleidos…trzymać się bo będzie jazda bez trzymanki!

#zprzymruzeniemoka #dominikamizia #calymakijazrozswietlaczami

Moja strona na Patronite dla osób, które chciały by wesprzeć ten kanał

Pamiętajcie! nie należę do żadnej sieci partnerskiej, która zapewniałaby mi współprace tak jak mają to w zwyczaju większe kanały! Mój kanał to w dalszym ciągu jedynie moje hobby – więcej wkładam inwestując niż wyciągam – kolokwialnie mówiąc, tak więc proszę Was o wyrozumiałość i wsparcie w każdy możliwy sposób! Jednocześnie bardzo dziękuję za wszystko co dostałam od Was do tej pory!!! Gdyby Was nie było to nie było by i mnie! Razem tworzymy ten kanał #miziamydo100k !!!

Paznokcie Studio Larissa w Żywcu

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook –
Instagram –

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

source

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny