Home Makijaż Cleo w rozpuszczonych włosach. To rzadki widok. Do tego prześwitująca bluzka

Cleo w rozpuszczonych włosach. To rzadki widok. Do tego prześwitująca bluzka


Cleo jest jedną z tych polskich gwiazd, które raczej nie eksperymentują z włosami. Piosenkarka od lat wierna jest temu samemu kolorowi – blond. Również fryzura, w tym długość włosów, pozostają u niej niezmienne. Cleo zazwyczaj nosi swoje długie pukle albo upięte w wysoki kucyk, albo związane w efektowny warkocz. Jedynym urozmaiceniem fryzury popularnej piosenkarki są dodatki do włosów np. w postaci kolorowych tasiemek, efektownych spinek, czy opasek. Fryzura sceniczna Cleo bardzo szybko stała się jednym z jej głównych znaków rozpoznawczych, a widok piosenkarki w rozpuszczonych włosach to naprawdę rzadkość.

Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. Fani zachwyceni

Tym razem jednak Cleo zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Piosenkarka postanowiła bowiem pokazać, jak prezentuje się w rozpuszczonych włosach i w bardzo delikatnym, niemalże niewidocznym makijażu. Gwiazda ma jedynie delikatny make-up oka – czarną kreskę na górnej powiece.

– podpisała zdjęcie na Instagramie.

Uwagę zwraca również stylizacja Cleo, która tego dnia postawiła na czarną i lekką prześwitującą bluzkę, spod której widać bieliznę piosenkarki. Zdjęcie zostało zrobione chwilę przed występem piosenkarki w “Tańcu z gwiazdami”.

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo:

Cleo w takim naturalnym wydaniu bardzo przypadła do gustu swoim fanom, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem piosenkarki na Instagramie. Fani wprost zasypali gwiazdę komplementami. Oto niektóre z nich:

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: plejada@redakcjaonet.pl.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, zapraszamy do naszego serwisu ponownie.Source link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny