Home Kosmetologia Dermatolog na NFZ w Makowie Mazowieckim. Dane aktualne na 23.01.2022. Sprawdź

Dermatolog na NFZ w Makowie Mazowieckim. Dane aktualne na 23.01.2022. Sprawdź


Zwykle na wizytę u specjalisty trzeba sporo czekać. Jak długo trzeba czekać na termin do Dermatologa w Makowie Mazowieckim? Sprawdź naszą listę, by dowiedzieć się, gdzie na wizytę do lekarza w Makowie Mazowieckim czeka się najkrócej. Nie czekaj na wizytę do Dermatologa dłużej niż to konieczne.

Kolejki na NFZ do Dermatologa w Makowie Mazowieckim – stan na 23.01.2022

UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.*

DERMATOLOG Maków Mazowiecki: kolejki NFZ i terminy leczenia

Na wizytę trzeba poczekać 2 dni.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów (Poradnia Dermatologiczna)

  • Adres: Witosa 2, Maków mazowiecki
  • Najbliższy termin możliwej wizyty: 26.01.2022 (dane z dnia 14.01.2022)
  • Liczba osób w kolejce: 7
  • Telefon: +48 29 714 23 82

Dermatologia na czym się skupia?

Dermatologia to bardzo szeroka dziedzina medycyny. Dermatolog diagnozuje i leczy choroby skóry i jej przydatków (włosy i paznokcie) oraz inne schorzenia ogólnoustrojowe, które objawiają się na skórze. Dermatologie możemy podzielić na kilka podspecjalizacji:

  • Kosmetologia – zajmuje się pielęgnacją skóry, włosów i paznokci. Zabiegi wykonuje się na profesjonalnych produktach kosmetycznych.
  • Medycyna estetyczna – zajmuje się profilaktyką i zabiegami spowalniającymi proces starzenia się skóry. Zabiegi są małoinwazyjne.
  • Wenerologia – leczenie chorób skóry, które przenoszone są drogą płciową.
  • Dermatologia dziecięca – leczenie chorób skóry u dzieci.
  • Dermatochirurgia – usuwanie zmian skórnych drogą laserową lub chirurgiczną.

Raporty Fundacji Watch Health Care, która regularnie kontroluje kolejki do lekarzy, pokazują, że na wizytę u specjalisty w naszym kraju trzeba poczekać średnio aż cztery miesiące. Jak długo trzeba czekać na termin do Dermatologa w Makowie Mazowieckim? Sprawdź w naszym serwisie, gdzie dostaniesz się do Dermatologa najszybciej i na NFZ.

* Podstawa prawna: Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 567), art.15 pkt. 4 dot. art.7 b pkt 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374).

WideoSource link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny