Home Kosmetologia Horoskop dla czytelników Tygodnika Płockiego

Horoskop dla czytelników Tygodnika Płockiego


BARAN  (21.03-20.04) 
Przed tobą gorący tydzień, pełen towarzyskich wydarzeń i nowych zawodowych propozycji. Czas płynąć będzie tak szybko, że możesz poczuć zawrót głowy. Planety sprzyjają w tym tygodniu ambitnym pomysłom i sprawom, których powodzenie zależy od uznania różnych ważnych osób. Dlatego nie czekaj, odważnie atakuj i walcz o to, na czym ci najbardziej zależy.

BYK  (21.04-21.05) 
Czeka cię udany tydzień, a będziesz optymistyczny i w dobrym humorze. W pracy odważnie porozmawiasz o pieniądzach i zakresie swoich obowiązków. Zrób plan tego, co musisz zrobić, a nie pogubisz się i zdążysz ze wszystkim na czas. Tydzień sprzyja negocjacjom i zwycięskim dyskusjom. W miłości pomaga ci Słońce. Zajmij się swoją urodą i kondycją, bo tydzień sprzyja niezwykle udanym metamorfozom.

BLIŹNIĘTA  (22.05-21.06)
Postaraj się unikać ryzyka i nieprzyjaznych ci osób. Potrzebować będziesz teraz odpoczynku, ciszy i świętego spokoju, abyś mógł uporządkować wszystkie swoje sprawy. Skreśl to, co jest niepotrzebne, bo już wkrótce pojawią się nowe sprawy i ciekawsze propozycje. Szanuj swoje zdrowie i nie poświęcaj się dla nikogo. Z nadejściem weekendu poczujesz przypływ sił życiowych. 

RAK  (22.06-22.07)
Uwierz w komplementy, jakie w tym tygodniu usłyszysz i śmiało realizuj swoje plany. W sprawach zawodowych unikniesz nieporozumień, ale postaraj się pomagać osobom, które z czymś sobie nie radzą. Możesz wpaść na pomysł jak coś usprawnić lub o wiele lepiej zorganizować i wszyscy będą ci wdzięczni. Tydzień sprzyja szkoleniom i prezentacjom, podczas których będziesz główną gwiazdą.

LEW  (23.07-22.08)
Będzie wokół ciebie głośno, a ty staniesz się niezbędny i niezastąpiony. Pomożesz nieporadnym współpracownikom, opanujesz kryzysowe sytuacje, rozsądzisz kto ma rację, a komu trzeba podziękować. Masz w tym tygodniu szansę na awans, wygraną w sporze, pozbycie się starych kłopotów. Sprzyja ci powodzenie w różnych urzędowych sprawach, nie rezygnuj tylko za szybko z tego, na czym ci zależy. 

PANNA  (23.08-22.09) 
Odkryjesz w sobie artystyczną duszę, zainteresujesz się modą i sztuką. Twoje pomysły i twój styl będą się wszystkim podobać. To dobry czas, aby pod pretekstem porządków zafundować rodzinie większe przemeblowanie lub udane zakupy związane z urządzeniem mieszkania. Pod koniec tygodnia przypilnuj zawodowych spraw, ktoś może wpaść w panikę i trzeba będzie mu pomóc. 

WAGA  (23.09-23.10)
W tym tygodniu poszukasz nowych zajęć i tematów do dyskusji. Jeśli się uczysz, bez trudu wykorzystasz swoje zdolności i odniesiesz znaczący sukces. W pracy czeka cię nowe zadanie, które może wykraczać poza zakres twoich obowiązków. Unikaj tylko dyskusji związanych z pieniędzmi. Ktoś może przekonywać cię do inwestycji, na którą jest jeszcze za wcześnie. 

SKORPION  (24.10-22.11) 
Kariera, plany na przyszłość, wpływowe znajomości. Wokół tego w tym tygodniu wszystko się będzie w twoim życiu kręcić. Pojawisz się w pracy pierwszy, zamkniesz drzwi ostatni, a przede wszystkim wykorzystasz wszystkie możliwości, aby mieć i wiedzieć więcej od innych. Słońce sprzyja sukcesowi i zdobywaniu dobrej opinii, ale nie zadowalaj się pochwałami, a domagaj się rzeczywistych korzyści i pieniędzy. 

STRZELEC  (23.11-21.12)
Twoje ambitne pomysły i niezwykłe sposoby na rozwiązanie codziennych problemów poddane zostaną ocenie. Pewna surowa osoba sprawdzi, co warte są twoje obietnice. Nie obawiaj się tej konfrontacji, bo planety radzą ci w tym tygodniu odważnie bronić tego, co uważasz za swój sukces. Możesz zdobyć autorytet i szacunek.

KOZIOROŻEC  (22.12-20.01) 
Mars szykuje ci w tym tygodniu mnóstwo nowych zadań, które mogą cię zaskoczyć, ale wyjdą ci na dobre. Będziesz pomysłowy, energiczny i życzliwy dla ludzi. Merkury przyniesie ci szansę na zdobycie dodatkowej gotówki, sprzyja nawiązywaniu znajomości, które przydadzą ci się w karierze. Czyjaś rada może być warta więcej, niż początkowo będziesz myślał. 

WODNIK  (21.01-20.02)
Przed tobą spokojny tydzień, ale zamiast poddawać się lenistwu i rozprężeniu, zajmij się zawodowymi sprawami. Korzystny wpływ planet pomoże ci uporządkować finanse. Merkury postawi na twojej drodze osoby, których opinie i doświadczenie będą dla ciebie inspiracją. W miłości także pilnuj tego, co twoje. Musisz zadbać o bardziej romantyczną atmosferę. 

RYBY  (21.02-20.03)
Zaczniesz marzyć o egzotycznych podróżach, a nawet o emigracji w cieplejsze i weselsze kraje. Jeśli nie możesz rzucić wszystkiego, poszukaj innych przyjemności. Kosmetyczka, zakupy lub kawa z przyjaciółkami odsuną od ciebie smuteczki. W pracy czeka cię mniej trudnych spraw, ale licz się z koniecznością nadrobienia różnych zaległości. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu:
Horoskop dla czytelników Tygodnika Płockiego. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty, zgłoś go za pomocą linku “zgłoś”.Source link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny