Home Makijaż Julia Wieniawa wpadka z makijażem ust. Jaka?

Julia Wieniawa wpadka z makijażem ust. Jaka?


Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę z makijażem ust. Internautka zwróciła jej uwagę, a ona przyznała rację. Co poszło nie tak?

Julia Wieniawa szturmem podbiła rodzimy show-biznes. Popularność zyskała za sprawą roli w serialu Rodzinka.pl. Produkcja otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Aktorka w mig stała się jedną z najbardziej pożądanych twarzy przez producentów. Mimo że nie ukończyła studiów aktorskich, w propozycjach może przebierać jak w ulęgałkach.

Wieniawa ma za sobą udział w programie Taniec z Gwiazdami. Gwiazda od początku była faworytką 11. edycji tanecznego show. W finale przegrała z Edytą Zając. Julia to prawdziwy człowiek orkiestra. Gra, tańczy, a nawet śpiewa. Pracuje obecnie nad debiutanckim albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2022 roku. Promuje go singiel Na darmo.

Aktorka nie marnuje czasu. Stara się również rozwijać na innych płaszczyznach. Przez pewien czas była właścicielką firmy kosmetycznej, jednak niedawno ogłosiła rozstanie z marką. Obecnie rozwija swój odzieżowy biznes, w którego asortymencie znajdują się sportowe ubrania.

Pomimo wielu zajętości znajduje czas na budowanie szczęśliwego związku. Jej serce należy do aktora Nikodema Rozbickiego. Niedawno para zamieszkała razem.

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę z makijażem

Julia Wieniawa jest jedną z czołowych gwiazd w kraju. Nic więc dziwnego, że na Instagramie jej życie podgląda ponad 2 miliony osób. Każde jej zdjęcie czy wypowiedź są dogłębnie analizowane przez internautów. Ostatnio aktorka opublikowała fotkę z obiadu, jednak to nie potrawa skradła uwagę spostrzegawczych obserwatorów. Jej followersi zwrócili uwagę na makijaż ust:

Usta obrysowane okropnie – grzmiała internautka.

Wieniawa natychmiast odpowiedziała na jej komentarz:

Były ładniej, ale trochę zjadłam szminkę wraz z przystawkami.

Julia Wieniawa – wpadka z makijażem ust

Julia Wieniawa – wpadka z makijażem ust

Brawo za szczerość.

Sebastian

Ukończyłem dziennikarstwo. Czasem mam wrażenie, że wiem o innych więcej, niż o samym sobie. Z tego powodu jestem tutaj i dzielę się z Wami najświeższymi newsami. To zajęcie pozwala na poszerzanie kreatywności.Source link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny