Home Makijaż Makijaż, który ukrywa deformacje twarzy. Make-up gruzińskiego wizażysty dodaje kobietom pewności siebie

Makijaż, który ukrywa deformacje twarzy. Make-up gruzińskiego wizażysty dodaje kobietom pewności siebie


Makijaż sprawia, że kobiety czują się piękne. Dobrze wykonany make-up potrafi ukryć niedoskonałości, poprawić proporcje twarzy i zatuszować rany. Udowodnił to gruziński wizażysta, który pomaga osobom, które uległy wypadkom na nowo spojrzeć w lustro.

Anar Agakishiev to pochodzący z Gruzji wizażysta, który na co dzień maluje kobiece twarze. Potrafi odmłodzić je o kilka lat. Jednak to, co sprawia mu prawdziwą przyjemność w jego pracy, to metamorfozy. Nie chodzi tu o zwykły makeup na jakąś uroczystość, a o przywrócenie kobietom po traumatycznych przeżyciach pewności siebie.

Do Gruzina trafiają kobiety, które życie nie oszczędzało. Często mają zdeformowaną, okaleczoną lub poparzoną twarz. Misją wizażysty jest to, aby mogły na nowo żyć, odzyskać pewność siebie i być akceptowane w swoim społeczeństwie takimi, jakie są.

Dowiedz się więcej:

Dlatego też podjął się przeprowadzenia metamorfoz kobiet. Sprawia mu to ogromną przyjemność i jest w tym naprawdę dobry. Cały proces przemiany jest utajony przed „modelką” – dziewczyny nie widzą siebie w lustrze podczas pracy makijażysty. Zobaczyć dopiero mogą efekt końcowy, który zapiera dech w piersiach i wywołuje wzruszenie nie tylko u samych zainteresowanych, ale także wśród obserwatorów Gruzina na Instagramie.

Makijażystę obserwuje już ponad 1,4 mln ludzi, a jego posty cieszą się ogromną popularnością. W komentarzach nie brakuje słów uznania dotyczących jego zdolności, ale przede wszystkim samej idei akcji.

Anar ma 38 lat i jest obecnie znanym wizażystą i stylistą fryzur. Współpracował już z niejedną gwiazdą, choć początkowo miał zostać lekarzem i nawet studiował w tym kierunku. Jego plany zawodowe uległy jednak zmianie. Przerwał naukę i rozpoczął pracę jako fryzjer. Spróbował swoich sił również jako makijażysta i zaczął kształcić się w obu tych dziedzinach. Dzisiaj jest prawdziwym fachowcem, który odnosi ogromne sukcesy.

Zobacz kobiety, które poddały się metamorfozie

Zobacz galerię(23 zdjęcia)

WideoSource link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny