Home Makijaż Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu. Chwali się nowym biznesem

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu. Chwali się nowym biznesem


Profil Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie obserwuje już prawie milion i 500 tysięcy osób, a “Perfekcyjna pani domu” regularnie publikuje tam nowe posty po to, aby fani wiedzieli, co u niej słychać. 

Na ogół publikuje zdjęcia w modnych stylizacjach lub pozuje do fotek z rodziną. Niedawno znana prezenterka zaskoczyła jednak fanów, chwaląc się nowym projektem biznesowym. 

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle wszechstronna.


Żona Radosława Majdana postanowiła wkroczyć na zupełnie nowy obszar zainteresowań i razem z polskimi i szwedzkimi partnerami biznesowymi założyła platformę telemedyczną i choć wielu followersów gwiazdy zareagowało na to z entuzjazmem, nie wszyscy tak do tego podeszli. 

“Czy jest jakiś obszar, którego Pani nie reklamuje? Ubrania, wystrój wnętrz, diety, a teraz medycyna” – zapytała jedna z użytkowniczek Instagrama, a podobnych komentarzy pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan było sporo. 

Niektórzy jednak z entuzjazmem podeszli do nowego biznesu “Perfekcyjnej pani domu” i życzą jej powodzenia. 

Małgorzata Rozenek-Majdan swój nowy biznes postanowiła zareklamować bez filtrów i makijażu, co spodobało się wielu osobom. 

“Nareszcie naturalna”, bardzo ładnie pani wygląda” – pisali fani, widząc jej zdjęcie, choć byli i tacy, którzy uznali, że w naturalnej odsłonie wygląda nieco starzej… 

Czytaj również: 

Znany wokalista i jego mąż zostali rodzicami

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców 

Zobacz także: 

Source link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny