Home Zdrowie&Fitness Marsz po zdrowie w jesiennych klimatach - 19.09.2021

Marsz po zdrowie w jesiennych klimatach – 19.09.2021

W tym filmie zapraszam Cię do Marszu po zdrowie w jesiennych klimatach. Pokazuję dużo jesiennej przyrody oraz kilka nowych ćwiczeń równowagi i sprawnościowych wykorzystujących naturalne przeszkody. Aktywność fizyczna oraz dotlenienie to niezaprzeczalne plusy marszu po zdrowie i powinny stanowić zachętę dla każdej osoby pracującej nad własnym zdrowiem i sprawnością.

O mnie:
Nazywam się Janusz Danielczyk – jestem fizjoterapeutą o interdyscyplinarnym wykształceniu (mgr fizjoterapii, mgr fizyki oraz trenerem personalnym). To interdyscyplinarne wykształcenie, pasja oraz zacięcie naukowe pozwalają mi tworzyć autorskie – niezwykle skuteczne formy fizjoterapii wykorzystujące wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin nauki.

Zajmuję się głównie przypadkami bardzo skomplikowanymi medycznie.
Zasadniczo tam, gdzie od strony medycznej przypadek wydaje się być beznadziejny i leczenie zawodzi – tam ja odnoszę często sukcesy. Specjalizuję się m.in. w fizjoterapii geriatrycznej pomagając tej grupie wiekowej odzyskiwać zdrowie i sprawność.

Jako fizjoterapeuta rzuciłem wyzwanie starości i chcę ją przeżyć w zdrowiu, sprawności, sile i miłości. Obecnie mam 61 lat i ze starością wygrywam.
Zasłynąłem z tego, że w wieku 61 lat ustanowiłem swój rekord życiowy skacząc tygrysim skokiem przez samochód.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zapraszam do:

Gabinet Fizjoterapii
Janusz Danielczyk
Toruń
tel. 602-500-931

info@wifotan.com

Więcej informacji o mnie i o tym co robię tutaj

source

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny