Home Kosmetologia Nowe zdjęcia na Instagramie Martyny Wojciechowskiej. Co nowego u Martyny?

Nowe zdjęcia na Instagramie Martyny Wojciechowskiej. Co nowego u Martyny?


Martyna Wojciechowska to barwna postać telewizyjna. Od lat jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, podróżniczką i pisarką. Jej Instagram wypełniony jest pięknymi zdjęciami z podróży, kulisami z kręcenia programu “Kobieta na krańcu świata” oraz chwilami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu Martyny nie można się nudzić. Zobacz, jakimi nowymi zdjęciami zachwyca gwiazda. 25.01.2022 na profilu pojawił się post: “Takie dni są najlepsze. Kiedy wiesz, że OTO CZYJEŚ ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ WŁAŚNIE NA LEPSZE!Pamiętacie małą Elizę, która pojawiła się w odcinku programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA (sezon 6, odc.6) i w filmie dokumentalnym LUDZIE DUCHY, które zostały zrealizowane w Tanzanii? Ja i nasza ekipa filmowa byliśmy świadkami jak mama przyprowadza zaledwie kilkuletnią dziewczynkę i zostawia Ją nie oglądając się za siebie.Do dziś słyszę rozdzierajacy płacz tego wystraszonego Dziecka, które nie rozumie co się dzieje, szarpie się i wyrywa do mamy.Ta sytuacja nie dawała nam spokoju. Często wracaliśmy w myślach i rozmowach do tej porzuconej dziewczynki.W 2019 roku pojechałam ponownie do Buhangija. Do Elizy wszyscy zwracali się już wtedy Jennifer, ale to była jedna zmiana w Jej życiu. Była jeszcze bardziej wystraszona, nieufna, zamknięta w sobie. Jednak po wielu wysiłkach działających na miejscu misjonarzy ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich udało się wydostać Jennifer (biurokracja, konieczność odnalezienia rodziny) i po długich latach spędzonych za murami ośrodka zamieszkała w NASZYM DOMU DLA DZIECI Z ALBINIZMEM W TANZANII gdzie otoczona jest ciepłem, miłością, nakarmiona, zadbana i nareszcie może się uczyć.Czeka Ją wiele pracy i długa droga, żeby na nowo zaufać ludziom. Ale Dobro ma prawdziwą moc i wierzę, że od teraz życie Jennifer zmieni się na lepsze.Dodajcie Jej otuchy na nowej drodze🙏🏻M.P.S. W minionym roku Fundacja UNAWEZA uzyskała status OPP, czyli Organizacji Pożytku Publicznego i od TEGO ROKU możecie już wspierać nasze działania przekazując 1% swojego podatku. Dzięki Wam możemy dawać skrzydła🙏🏻Na instastory znajdziecie link do naszej strony, a tam jest do pobrania DARMOWY program do rozliczania PIT. Nasz KRS 0000800798🧡#unawezafoundation. “

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła wiele programów telewizyjnych oraz współpracowała z kilkoma miesięcznikami i magazynami. Brała udział w rajdach samochodowych. Prowadzi program podróżniczy “Kobieta na krańcu świata”, w którym wraz z ekipą podróżuje po całym świecie i przedstawia historie niezwykłych kobiet.

Jest honorową ambasadorką WWF Polska. Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z różnych podróży, urywki życia prywatnego i zawodowego.

Instagram Martyny Wojciechowskiej. Najnowsze zdjęcia

Takie dni są najlepsze. Kiedy wiesz, że OTO CZYJEŚ ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ WŁAŚNIE NA LEPSZE!

Pamiętacie małą Elizę, która pojawiła się w odcinku programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA (sezon 6, odc.6) i w filmie dokumentalnym LUDZIE DUCHY, które zostały zrealizowane w Tanzanii?
Ja i nasza ekipa filmowa byliśmy świadkami jak mama przyprowadza zaledwie kilkuletnią dziewczynkę i zostawia Ją nie oglądając się za siebie.
Do dziś słyszę rozdzierajacy płacz tego wystraszonego Dziecka, które nie rozumie co się dzieje, szarpie się i wyrywa do mamy.

Ta sytuacja nie dawała nam spokoju. Często wracaliśmy w myślach i rozmowach do tej porzuconej dziewczynki.

W 2019 roku pojechałam ponownie do Buhangija. Do Elizy wszyscy zwracali się już wtedy Jennifer, ale to była jedna zmiana w Jej życiu. Była jeszcze bardziej wystraszona, nieufna, zamknięta w sobie.

Jednak po wielu wysiłkach działających na miejscu misjonarzy ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich udało się wydostać Jennifer (biurokracja, konieczność odnalezienia rodziny) i po długich latach spędzonych za murami ośrodka zamieszkała w NASZYM DOMU DLA DZIECI Z ALBINIZMEM W TANZANII gdzie otoczona jest ciepłem, miłością, nakarmiona, zadbana i nareszcie może się uczyć.

Czeka Ją wiele pracy i długa droga, żeby na nowo zaufać ludziom. Ale Dobro ma prawdziwą moc i wierzę, że od teraz życie Jennifer zmieni się na lepsze.
Dodajcie Jej otuchy na nowej drodze🙏🏻
M.
P.S. W minionym roku Fundacja UNAWEZA uzyskała status OPP, czyli Organizacji Pożytku Publicznego i od TEGO ROKU możecie już wspierać nasze działania przekazując 1% swojego podatku.
Dzięki Wam możemy dawać skrzydła🙏🏻
Na instastory znajdziecie link do naszej strony, a tam jest do pobrania DARMOWY program do rozliczania PIT.
Nasz KRS 0000800798🧡
#unawezafoundation #dajemykobietomskrzydla #Tanzania #martynawojciechowska


Mapa? Obraz z mikroskopu? Jakie było Wasze pierwsze skojarzenie?
TO MARINA W GDYNI w zimowej wersji widziana z lotu ptaka.

Tym ujęciem fotograf MACIEJ MARGAS z Poland On Air zdobył🥇złoty medal w konkursie 3rd International Salon of Photography DRONE&ASTROPHOTOGRAPHY 2021 w Słowenii! Gratulacje!
Koniecznie zajrzyjcie do nich na profil i poznajcie Polskę z innej perspektywy!
M.


ZA ŁADNA NA BOKS?
Nie szkoda Ci urody?
Takie słowa SASHA SIDORENKO słyszała i słyszy wielokrotnie.
A zaczęła trenować sporty walki kiedy miała 12 lat.

JEST NIEPOKONANA W BOKSIE ZAWODOWYM.
7 razy zdobyła tytuł Mistrzyni Ukrainy, startowała na Mistrzostwach Świata, zdobyła pas Mistrzyni Europy. Do dziś przebiła niejeden szklany sufit męskiej niechęci do kobiet, które chcą walczyć na ringu.
Bo ten sport w wykonaniu kobiet wciąż budzi kontrowersje.
Bo kobiecie nie wypada.

Sasha szczerze mówi też o tym, że była ofiarą przemocy domowej, że poprzedni mąż zamiast Ją wspierać – podcinał skrzydła.
I że dzięki treningom bokserskim kobiety mogą się przekonać jak wielka drzemie w nich siła, że mogą uwierzyć w siebie.
I sprzeciwić się.

Polecam wywiad z Sashą w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów” i na moim kanale DALEJ na YouTube oraz w formie podcastu.
(Link na instastory)
M.
P.S. Zdjęcie okładkowe wykonał Jacek Piątek, świetny fotograf i obecny mąż Sashy🙏🏻


KORONA ZIEMI, czyli 7 najwyższch szczytów na 7 kontynentach. Realizacja tego projektu zajęła mi dokładnie 7 lat, a ostatnią górą w koronie była PIRAMIDA CARSTENSZ (4.884m), najwyższy wierzchołek Australii i Oceanii.

Góra znajduje się na terenie Zachodniej Nowej Gwinei w Indonezji i logistycznie jest trudno dostępna.
Ale piękna!
Ta wspinaczka zapisała się w mojej pamięci jako spełnione marzenie i JEDEN Z NAJLEPSZYCH DNI W MOIM ŻYCIU.

A poza tym co czuje osoba, która stanęła na ostatnim szczycie w Koronie Ziemi?
Jest głodna i chce się jej pić!🤪
M.


Bohaterka odcinka programu KNKS z Libanu ZENA CHAHINE zamieszkała w POLSCE!
I już jutro będzie mogli Ją zobaczyć w Dzień Dobry TVN o godz. 10:22😜

Zena to PIERWSZA KOBIETA OCHOTNICZKA W STRAŻY POŻARNEJ w Bejrucie, została także dowódcą 20 osobowego zespołu złożonym wyłącznie z kobiet.
Ryzykowała swoim życiem, żeby ratować innych, zwłaszcza po wielkim wybuchu w stolicy Libanu w 2020 roku.

To wydarzenie zmieniło całkowicie Jej życie, jak i wielu mieszkańców tego kraju, który znalazł się na skraju zapaści politycznej i gospodarczej. Ludzie zmagają się z brakiem pracy i perspektyw na polepszenie sytuacji…

Niedawno Zena zamieszkała w Warszawie i tu chce zbudować swoje nowe, bezpieczne życie.
Przyjmijmy Ją ciepło w nowym domu♥️
M.
fot. Mario Janiszewski


Mam na sobie pomarańczowe okulary, co oznacza SUPERWIADOMOŚĆ do przekazania!
Fundacja UNAWEZA uzyskała status OPP, czyli Organizacji Pożytku Publicznego i od tego roku MOŻECIE PRZEKAZYWAĆ 1% SWOJEGO PODATKU NA NASZE DZIAŁANIA❗️

W ciągu dwóch lat…
👉 ZEBRALIŚMY BLISKO 3 MILIONY ZŁOTYCH!
👉 Mamy 308 Podopiecznych
👉 15 projektów pomocowych w Polsce i na świecie
👉 12 stałych współprac i akcji specjalnych z partnerami komercyjnymi

A jaki był 2021 rok?
👉 Fundacja UNAWEZA wzięła pod swoje skrzydła polskie Paraolimpijki, a ja miałam zaszczyt oficjalnie zostać Ich Ambasadorką. Wspólnie z inicjatorką projektu Corinne Klajda i Polskim Komitetem Paraolimpijskim zebraliśmy w sumie 250.000 zł na roczne stypendia dla 10 SUPERBOHATEREK.
👉 Uruchomiliśmy dodatkową zbiórkę dla Róży Kozakowskiej, która znajduje się w szczególnie trudnej sytuacji zdrowotnej i osobistej. Wspieramy Ją w drodze na Igrzyska Paraolimpijskie w Paryżu w 2024 roku. Dzięki Wam w ciągu zaledwie trzech tygodniu ZEBRALIŚMY 150.000 ZŁ na leczenie i wsparcie Róży.
👉 Wystartowaliśmy z nowym sklepem dobroczynnym ZAFUNDUJ DOBRO. To Wy decydujecie co chcecie kupić i dla kogo, a my przekazujemy to bezpośrednio do wybranych przez Was osób. Więcej informacji na naszej stronie www.unaweza.org/zafunduj-dobro. (link na instastory)
👉 Rozpoczęliśmy dwa projekty na Madagaskarze: edukacyjny dla dzieci i dedykowany kobietom.

Bardziej szczegółowe podsumowanie naszych działań znajdziecie na stronie Fundacji UNAWEZA, bo tutaj wszystko się nie zmieści…😜

I to mnie bardzo cieszy, bo to znaczy, że dzięki Wam i z Wami robimy tak dużo dobrego!

Wierzę, że zmieniając życie jednego człowieka, zmieniamy cały świat.
A w świecie UNAWEZA niemożliwe nie istnieje🙏🏻
M.
#unawezafoundation #goodnews #martynawojciechowska #soproud #thankyou


SELFIE Z DELFINEM?
Tylko w takim wydaniu, czyli podczas przypadkowego spotkania w naturalnym środowisku.
Delfiny to jedne z najbardziej ciekawskich i towarzyskich zwierząt. Są skore do zabawy i żartów, więc często same takie spotkania inicjują. Słyną też ze swojej inteligencji i pamięci, która jest bodaj najlepsza w całym królestwie zwierząt!

Ktoś z Was miał kiedyś okazję oglądać je w naturalnym środowisku?
A może mieliście szczęście i bliskie spotkanie?
M.
fot. @georgekarbus


Rano błękitne niebo i wiosna, popołudniem nagły POWRÓT ZIMY!❄️
Ale tak naprawdę nie ma złej pogody żeby wyjść w teren, są tylko źle dobrane ubrania!
M.
fot. Bartłomiej Zackiewicz
#outdoor #naturelovers #martynawojciechowska


SOCIALMEDIA vs REAL
Każdego dnia miliony Kobiet i Dziewczyn porównują się ze zdjęciami „idealnych” ciał na instagramie, na okładkach magazynów.
ALE TO NIE JEST PRAWDZIWY ŚWIAT.
Te ciała tak nie wyglądają!
W zasięgu ręki dostępne są aplikacje do przerabiana zdjęć, które z niskiej blondynki potrafią zrobić wysoką brunetkę o zupełnie innej twarzy niż oryginał. Można nawet domalować sobie mięśnie na ciele. Serio!

Nic dziwnego, że oglądając te „idealne” zdjęcia i porównując się z nimi, nie czujemy się dobrze. No bo jak? Która z nas dorówna programom graficznym?

Badania pokazują, że na świecie aż 80% nastolatków modyfikuje swój wygląd na zdjęciach!
W POLSCE AŻ 91%❗️
Zapytani, jak chcieliby wyglądać, odpowiadają „tak jak ja po użyciu filtra i przerobieniu zdjęcia”.

Pora to zatrzymać, bo to dewastuje psychikę młodych (i nie tylko) ludzi!✌️
M.
fot. @danaemercer


Nie jestem aktywną pięściarką, raczej praktykującą fascynatką.
Boks symbolicznie obrazuje, jak współczesne kobiety mogą wyrażać siłę. Jak stawiać granice i jak dobitnie komunikować, czego chcemy, a czego sobie nie życzymy.

Powszechnie uznawany jest za brutalne, pełne przemocy zajęcie nie przystające płci żeńskiej. Tymczasem
NIE MA JUŻ RZECZY, KTÓRE WYPADA BĄDŹ NIE WYPADA ROBIĆ KOBIETOM.
To znak czasu i przemian.

Do tego wymaga żelaznej kondycji, koncentracji i myślenia strategicznego. Jest doskonałym ćwiczeniem mentalnym i fizycznym. Dzięki treningom bokserskim poczułam się bliżej swojego ciała i własnych potrzeb.

To fragment mojego wywiadu dla magazynu WOMEN’S HEALTH.

Zastanawiam się, jakie są Wasze pasje, które dały Wam szczęście i pozwoliły rozwijać, a o których ktoś kiedyś powiedział, że „nie wypada”?
M.
fot. Zuza Krajewska
#passion #determination #martynawojciechowska #interview #coverstory #womenshealth


ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny