Home Makijaż Sylwia Bomba bez makijażu - pomponik.pl

Sylwia Bomba bez makijażu – pomponik.pl


Sylwia Bomba znana jest widzom z programu “Gogglebox”. Wystąpiła także w ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami”, w której trenowała razem z tancerzem, Jackiem Jeschke. Niestety, uczestnicy odpadli tuż przed półfinałem. 

W ostatnim czasie celebrytka przeszła sporą metamorfozę. Pojawiły się nawet głosy, że musiała przejść operacje plastyczne, jednak Bomba zaprzecza tym doniesieniom. Uważa, że przemiana spowodowana jest przez utratę kilogramów i odpowiedni makijaż.

Okazuje się, że Sylwia Bomba zmieniła swoje nawyki żywieniowe i spożywa między innymi płyn zmniejszający apetyt. W odstawkę poszły warzywa skrobiowe i wszelkie węglowodany. Nie każdemu jednak spodobała się drakońska dieta, jaką promuje celebrytka. Za propagowanie niezdrowego stylu życia, oberwało jej się od dietetyczki.

Sylwia wyznała jakiś czas temu, że przez lata miała duże kompleksy. Od pewnego czasu stara się jednak pracować nad samoakceptacją i podniesieniem poczucia swojej wartości. Wyznała, że dużą trudność sprawiało jej pokazywanie się bez makijażu. Wręcz nie wyobrażała sobie wyjść z domu nieumalowana. Teraz to się zmieniło…

Na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie bez make-upu i dodała, że “kiedyś nigdy bym się tak nie pokazała, nie wyszłabym nawet z domu. Dzisiaj moja pewność siebie wynika z zupełnie z czegoś innego niż makijaż na twarzy, co nie zmienia faktu, że makijaż uwielbiam”.

Darmowe testy w aptekach, skrócenie kwarantanny. Zmiany w walce z koronawirusem

Prof. Miłosz Parczewski przestrzega, aby nie lekceważyć wariantu omikron

***

Zobacz także:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze. Zwróciła się do Boga

Ostrowska-Królikowska ma dość afery Opozdów. Nie chce tego komentować

U Zborowskich wielkie zmiany! Szykują się do ślubu!

Source link

- Advertisement -Urządzenie do mikrodermabrazji

Stay Connected

Must Read

- Advertisement -

Related News

- Advertisement -sprzęt kosmetyczny